SKI 58

12 grudnia 2012

Nowy SKI magazyn z nowym logo!

Zapraszamy do zakupu nowego SKI magazynu! Mamy nadzieję, że nowe logo i wygląd czasopisma przypadnie Wam do gustu. Staraliśmy się, by magazyn zyskał na przejrzystości i atrakcyjności wizualnej. Oczywiście będziemy wdzięczni za wszelkie konstruktywne uwagi.

Tymczasem w trzecim w tym sezonie wydaniu SKI magazynu znajdziecie sporo materiałów o sprzęcie. Kontynuujemy prezentację wyników World SkiTest. Tym razem oprócz osobistej refleksji na temat testu autorstwa Tomka Osuchowskiego, publikujemy grupy nart Junior Gigant i TwinTip oraz kategorię Open Space. Proponujemy także zapoznanie się z Nowościami Sprzętowymi, które firmy narciarskie przygotowały na ten sezon. Wspomniany już Tomek Osuchowski dostarczył nam cennych informacji o sprzęcie w oparciu o wizytę na targach Ispo w Monachium, a także dzięki uczestnictwu w międzynarodowych testach sieci Intersport.

Lubiącym podróżowanie po stacjach narciarskich proponujemy tym razem wizytę w słonecznej Karyntii i w dwóch tamtejszych ośrodkach: Nassfeld oraz Goldeck niedaleko Jeziora Millstätter. Małgosia Gwiazdowska zaprasza na Festiwal Wina i Nart do słynnej stacji Alta Badia leżącej w Południowym Tyrolu w samym sercu Dolomitów. Michał Alster odwiedził tym razem snow parki w St. Moritz.

Nie zabrakło oczywiście treści z zakresu freeski. Jednym z głównym tematów numeru jest wywiad, który udzielił nam Candide Thovex – gwiazda światowego formatu. Candide odwiedził Polskę z okazji premiery autobiograficznego filmu pt. „Few Words”. Praktyczny wymiar freeride podejmuje Andrzej Osuchowski w rozmowie o sprzęcie, a przede wszystkim o technice jazdy poza trasami. Wyjeżdżając poza trasy – ale nie tylko – pamiętajcie o dobrym ubezpieczeniu! Licho nie śpi…

Życzymy przyjemnej lektury!