SKI 57

20 listopada 2012

W oczekiwaniu na zimę kolejny numer SKI magazynu
Po poprzednim wydaniu, poświęconym szwajcarskiemu kantonowi Gryzonia, tym razem zapraszamy do „regularnego” SKI magazynu. Oznacza to miksturę materiałów i tematów. Rozpoczynamy sporą dawką Newsów z różnych dziedzin narciarstwa. Głównym tematem numeru jest oczywiście World SkiTest i wyniki pierwszej części z ponad 200 par przetestowanych nart. Na początek prezentujemy grupy High Performance Kobiety, Allround Kobiety, Slalom Race Mężczyźni, Allround Mężczyźni i All Mountain.
Opisy miejsc do uprawiania narciarstwa reprezentuje m.in. austriacki kurort Bad Kleinkirchheim. Zapraszamy również za ocean. Na Heli Ski do Kanady, a konkretnie do Last Frontier w British Columbia, które w zeszłym sezonie odwiedził Michał Alster. Michał opisał także Snow Park w Kronplatz.
W ten sposób płynnie przeszliśmy do tematyki freeski, która prezentuje się wyjątkowo okazale. Poza rozmową o sprzęcie z Andrzejem Osuchowskim i materiałem teamu The North Face, który odwiedził kilka szwajcarskich miejscówek, proponujemy także obszerną relację z marcowych zawodów Polish Freeride Open 2012 w Heiligenblut oraz rozmowę z jego zwycięzcą Pawłem Palichlebem.
Na koniec nowość, czyli materiał z tematyki skoków narciarskich w postaci niezwykle ciekawej rozmowy z Kamilem Stochem, którą przygotował Antoni Cichy z serwisu www.skoki.sport24.pl
Ani się obejrzymy, jak za oknami zrobi się biało: czas przygotować się na śnieg! Tymczasem życzymy inspirującej lektury i do zobaczenia za miesiąc.